Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

Раннє бронювання кращих європейських гірськолижних турів

Чудово провести відпустку можна не тільки жарким літом, але і взимку, повної снігу, чистого повітря і морозу. Численні гірськолижні курорти в 2011 році привітно зустрінуть всіх любителів цього виду відпочинку, як новачків, так і справжніх профі. Вам обов’язково сподобається прекрасний сервіс, відмінні траси будь-якої складності і комфортабельні готелі.

Європейські гірськолижні курорти є найпопулярнішими місцями, де можна отримати першокласне обслуговування, відчути кришталево чисте повітря і відпочити всією сім’єю.

Австрия
Одна з найпопулярніших гірськолижних країн Європи. Ні в якій іншій країні гірськолижна індустрія, туризм і спорт не зв’язані так тісно один з одним. Австрія має у своєму розпорядженні численні гірськолижні курорти, різноманітні по своїй архітектурі, розташуванню і інфраструктурі.

Италия
В Італії Ви зможете відчути всю повноту відпочинку на гірськолижному курорті. Особливі і найбільш відвідувані гірськолижні курорти в Італії переважно знаходяться на схилах Альпійських гір, які в Італії здатні задовольнити найвищі запити професіоналів і любителів катання на гірськолижних курортах.

Польша
Закопане славиться прекрасними умовами для заняття лижним спортом. Недарма Закопане називають Зимової столицею Польщі!
Любителям зимового спорту в околицях Закопане пропонуються різні лижні траси: від пологих і простих – для тих, хто поки вчиться, до крутих і складних навіть для професіоналів. До послуг гірськолижників – 50 підйомників при різних трасах.

Словакия
За визнанням багатьох туристів, Словаччина створила найкращі умови для катання на гірських лижах у Східній Європі. При цьому ціни в Словаччині досить помірні, тому гірськолижні курорти Словаччини вже давно облюбували українські любителі катання на гірських лижах.

Tagged ,