Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

Як заощадити на відпочинку?

Як сьогодні турист може собі заощадити на відпочинку? Багатьох хвилює це питання. Згоден, можна і відмовитися від відпочинку. Але, навіщо! Є й інші варіанти. Ось – деякі пропозиції для Вас, які допоможуть зменшити витрати під час відпустки і в той же час зробити подорож максимально комфортною.

Шукайте запасні маршрути

До багатьох курортів можна по різному дістатися. Так, наприклад, можете на поїзді або на літаку. Завдяки зростанню конкуренції серед авіакомпаній, вартість авіаквитків стає доступною для будь-якого бюджету.

Промоушн, акції в готелях

Ви можете зібрати достатню кількість кодів промоушн акцій, що проходять в готелях світу, використовуючи Інтернет. Тут же Ви зможете знайти всі необхідні деталі, включаючи коди готелів, вартість проїзду і туристичні пакети.

Контактуйте з готелями безпосередньо

Маючи телефонні дані або інші джерела зв’язку з  готелями, Ви можете зв’язатися з менеджерами і замовити номер напряму. Ваше проживання стане набагато дешевше і ви не будете платити зайвих грошей третім особам.

Вибирайте Хостели або бутік готелі

Сьогоднішні хостели багато в чому відрізняються від хостелів минулих років. Так, зараз, хостел запропонує туристу кухню, телебачення, телефон, можливість виходу в інтернет WiFi та інші послуги за дуже розумною ціною. Якщо Ви віддаєте перевагу під час відпустки насолодженню розкішним проживанням, сплачуючи за це менше, то бутік готелі – це Ваш вибір.

Обмін будинками

Це стало дуже популярним серед деяких людей, які готові безкоштовно запропонувати туристам місце для проживання. Вам залишиться заплатити тільки за їжу та напої.

Tagged , , ,