Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

Як вибирати і купувати тур?

Пам’ятайте про сезон. Влітку гарний відпочинок на морі, взимку краще поїздити по містах і ознайомитися з історичними пам’ятками. Навіть блискучий Париж влітку сірий, нудний і безлюдний. Зима це час карнавалів, фестивалів, виставок, концертних сезонів. Весна ось час для поїздок в Європу. Усі європейські міста чудо як гарні в серпанку квітучих каштанів! А романтичні закохані пари!

Зверніть увагу на вартість туру.

Найпоширеніша помилка це покупка дешевого туру. Не може чотири-зірковий готель продаватися за ціною три-зіркового. Адже у всіх поважних, відомих фірмах вартість одного і того ж туру, як правило, однакова. І чи може маленька, нікому не відома фірма пропонувати такий же тур за нижчою ціною? Тож треба викупити велику кількість місць в готелі, забронювати авіаквитки, провести не один раунд переговорів, витратити чималу суму на рекламу, а потім продавати на тиждень як мінімум 40-50 путівок. Купив тур за дешево, ви отримаєте маленький готель (зі зручностями на поверсі) на околиці. Квитки до центру міста або до пляжу за ваш рахунок. Годувати вас будуть в кращих традиціях героїв Діккенса: хліб, чай, дешевий джем. Екскурсії вам запропонують у ті дні, коли музеї відкриті для безкоштовних відвідин (і там не проштовхнутися!), А добиратися туди вам доведеться на метро або громадському транспорті за який потрібно буде додатково заплатити з власної кишені.

Обов’язково ознайомтеся з програмою.

Вона повинна бути в міру насичена й логічна. Надмірна кількість екскурсій здатне перетворити відпустку на кошмар. А нескінченні збори, від’їзди, переїзди! Від такого відпочинку втома навалюється швидше, ніж від важкої праці.

Грамотно вибирайте готель.

Дуже важливо, де і як ви будете жити під час подорожі. Краще, якщо готель розташований в центрі, це дозволить уникнути нескінченних поїздок, заощадить гроші та час. Всі готелі світу мають позначення своєї класності. В одних країнах це зірки, в інших корони, по-третє ключі, причому ці позначення так чи інакше підходять під загальні стандарти і порівнянні між собою. Чотири корони на фасаді по класу це приблизно те ж саме, що й чотири зірки, хоча, безсумнівно, є й відмінності. У деяких країнах існує так званий податок на розкіш, і власники готелів, ухиляючись від податків, свідомо знижують зірковість своїх готелів. Тому 2 зірки в Парижі в районі Великих бульварів – це хороший готель, і вона порівнянна з тризірковим де-небудь в Мадриді. А 3 зірки в Єгипті або Таїланді? Життя у подібних притулках надовго відіб’є у вас охоту до зміни місць. Купуючи тур, обов’язково ознайомтеся з буклетом готелі: дізнайтеся, чим і як обладнаний номер, які послуги надає готель, чи є там басейн, фітнес-центр чи ресторан. Яким би гостинним не був ваш тимчасовий будинок, він може таїти в собі деякі несподіванки: рахунки за телефонну розмову в межах міста або за перегляд спеціального каналу, якщо якось ввечері ви поклацав перемикачем каналів і натрапили на фільм з полуничкою.

Tagged , ,