Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

Коротка інформація про острів Бора-бора

Острів Бора-Бора розташований в дивовижно гарній лагуні, огорнутий кораловими рифами і розсипом маленьких безлюдних острівців “моту” і прикрашений трьома піками вулканічного походження. Популярність цьому мальовничому острову принесли чудові курорти з рисами полінезійських селищ.

Найкращий спосіб дізнатися про звичаї Бора Бора й познайомитися з місцевими жителями, це поїхати на пікнік на один з острівців “моту”, де Вам розкажуть про рослини, способи приготування їжі, де чарівна таітянка навчить надягати парео, а місцевий молодий мачо навчить розбивати кокос, як це робили раніше.

Де знаходиться
Бора Бора знаходиться в 240 кілометрах на північний захід від Таїті. Острів розташовується в центрі різнокольорової лагуни, в оточенні маленьких острівців, немов у кораловому намисті. Вища точка острова Отеману досягає 727 метрів.

Клімат і погода
Тропічний, охолоджуваний морським бризом. Два яскраво виражених сезони: жаркий і вологий – з листопада по лютий; прохолодний і сухий – з березня по жовтень. Середня температура протягом року – 27 ° С.

Коли краще їхати
Курорт функціонує цілий рік.

Як дістатися
З острова Таїті на Бора-Бора можна долетіти за 40 хвилин. Аеропорт знаходиться на маленькому острові – моту.

Чим зайнятися
Годування акул і скатів, захоплюючий дух дайвінг, захоплююча рибалка, їзда на джипі по крутих схилах гір посеред тропічного лісу, сонце і спів птахів – все це – Бора Бора.

У той же час Бора Бора – ідеальне місце для спокійного відпочинку. Готелі мають у своєму розпорядженні пляжами з білим піском і басейнами. Фаре на воді створюють відчуття спокою, самотності, а легкий плескіт води його доповнює. Ввечері на терасі з сім’єю або друзями Ви милуєтеся заходом, а вранці прекрасна таітянка привезе Вам сніданок на каное.

Tagged , ,