Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

Бухта Навайо (Navagio Beach) Греція, острів Закінф

Мальовнича Бухта Навайо що знаходиться на Північному-Заході острова Закінф (Закінтос) – один з найкрасивіших куточків природи. Блакитна, майже прозора вода, дивовижний розріз скель, високі гори і іржавий піратський корабель кінця 20століття на березі всієї цієї краси.

Бухта Навайо – візитна картка о. Закінфа і її обов’язково варто відвідати! Ця назва не випадкова. У перекладі з грецької «наваги» перекладається як «корабельна аварія». Саме на цьому місці, в 1983 році, відбулася корабельна аварія, на берег штормом викинуло сучасне судно, яке ви можете побачити на власні очі, тому що воно залишається на пляжі наваги до цих пір. Останки корабля розбурхують уяву і манять туристів як магніт.

Бухта Навайо - Закінф - Греція

Однак до пляж неможливо підійти з берега, шлях до нього відкритий тільки з моря і лише в світлий час доби. Білосніжний пісок і кришталево-чиста морська вода, поряд з мальовничими скелями, що оточують пляж, справляють незабутнє враження. Вода просто нереально блакитного кольору. Цей колір воді додає велику кількість крейдових відкладень на дні моря.

Щоб покупатися і полежати на дрібній білій гальці потрібно плисти в круїз навколо острова, вони відправляються щоденно з ранку і роблять 1,5 годинну зупинку для того, щоб всі могли поплавати насолоджуючись дивовижною атмосферою цього острова.

Бухта Навайо знаходиться недалеко від порту Агіос Ніколаос, який з’єднує Закінф з островом Кефалонія (1 година напоромі). У порту Ви знайдете безліч магазинів, кафе, таверн з традиційною кухнею. Найкраще  Бухту Навайо відвідати з ранку і  до обіду, тоді вона вся повністю буде в сонячному світлі.

Екскурсія на Острів Закінтос

Ця екскурсія одна із тих що запам’ятовуються на все життя. На поромі Ви дістанетеся до острова і потрапите в його столицю Закінтос (Хору). І далі за Вашим бажанням: можна поїхати на катері до блакитних гротів і милуватися переливами води від блакитного до смарагдового, відвідати на вершині соснового пагорба майже не зруйновану венеціанську фортецю або монастир Святого Георгія, стежка від якого приводить в печеру, де жив відлюдником Святий Герасим – покровитель сусіднього острова Кефалонія. У серпні можна побачити гігантських черепах “карета-карета”, які припливають на острів раз на рік відкласти яйця в теплий пісок.

Tagged , , ,