Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

Як вибрати турфірму? – поради щодо вибору турфірми

Сьогодні на ринку туристичних послуг працює величезна кількість турфірм. Як вибрати ту турфірму, якій можна довірити свої гроші з певною гарантією не зіпсувати відпочинок? Ось кілька моментів, на які варто звернути увагу.

1. Чим вужче спеціалізація турфірми, тим краще
Якщо турфірма спеціалізується на якійсь одній країні і працює на даному напрямку не перший рік, то шанс отримати хороший відпочинок зростає.

2. Безкоштовний сир лише в мишоловці
Оплата повинна в розумній мірі відповідати обсягу та рівню послуг, що надаються. Номер з кондиціонером не може коштувати дешевше номери без такого. Заощадивши декілька десятків доларів, можна в підсумку виявитися в ситуації, коли за найменший комфорт доведеться доплачувати вже в готелі. Краще порівняти аналогічні пропозиції в декількох турфірмах.

3. Що написано пером, то не вирубаєш сокиро
Уважно читайте договір. Слідкуйте, щоб він був максимально повним, містив всі істотні умови.

4. Довіряй, але перевіряй
Турфірма повинна мати Ліцензію на міжнародний туризм, Свідоцтво про реєстрацію фірми, Сертифікат відповідності. Перевірте, щоб назва турфірми було однаковим з тим, що зазначено в цих документах або в Договорі.

5. Вимагайте інформацію!
Турфірма довго працює на одному напрямку завжди має велику кількість інформаційних матеріалів про країну, готелях, куди збирається відправити своїх клієнтів. Попросіть показати Вам буклети, листівки, пам’ятки, рекламні проспекти. Задавайте максимально велику кількість питань про майбутній відпочинок: готелі, екскурсії, супроводі, телефонах, чи зустрінуть вас, чи буде російськомовний гід. Гідна турфірма обов’язково попередити вас про нюанси відпочинку в тій чи іншій країні, особливості законодавства, необхідні заходи обережності і так далі.

6. Договір дорожче грошей
Вимагайте Договір і Туристичну путівку на руки відразу ж після оплати. Не вірте, якщо Вам обіцяють видати документи в аеропорту перед вильотом. Вас, швидше за все, намагаються ошукати.

І пам’ятайте завжди: стовідсоткової гарантії на ринку туристичних послуг не буває. Існує безліч так званих форс-мажорних обставин. А тому будьте готові, якщо все-таки неприємності пріключатся, юридичний захист ваших інтересів довірити фахівцям.

Tagged , , ,