Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

Острів МАВРИКІЙ (Mauritius) – райська обитель океану

Маврикій – один з найкрасивіших острів в Індійському океані, що потопає в буйних красу мальовничої природи. Маврикій є улюбленим місцем для відпочинку. Щорічно тисячі туристів з різних куточків земної кулі збираються в цій райській обителі, щоб, насолоджуючись місцевими пам’ятками і відпочиваючи на піщаних пляжах, отримати заряд бадьорості і гарного настрою на довгий час.

Маврикій розташований в оточенні невеликих гір, які місцеве населення острова вважає містичними. У давнину біля їх підніжжя відбувалися дивні, незрозумілі події, пов’язані з поклонінням духам, жертвопринесенням і т.д. Про все це зацікавлений турист дізнається, взявши участь у цікавій екскурсійній програмі, де досвідчений гід розповість про всі визначні пам’ятки і хвилюючих події, колись відбувалися на цій землі.

Маврикій багатий цукровою тростиною, який росте на острові у великій кількості і є своєрідною пам’яткою невеликої держави. Саме він приносить основний дохід аборигенам.
Опинившись на Маврикії, обов’язково відвідайте тропічний ліс. Краса і незаймана природа цього дивовижного місця надає атмосферу казковості, неймовірного захоплення. Дивовижні, небачені раніше дерева і рослини вразять вас своїм незвичайним будовою і невідомим походженням. Однак саме в цьому місці недосвідченому туристові варто бути гранично обережним – ні в якому разі не чіпати нічого руками, і тим більше не пробувати на смак. Деякі рослини цього вабливого ліси можуть бути по-справжньому небезпечні для здоров’я.

Острів Маврикій - Відпочинок Маврикій

Буйні, що з піною водоспади острова Маврикій надають цьому місцю велич і багатство. Кожен бажаючий зможе поніжитися під безперервним потоком невеликих водоспадів. Створюючи ефект гідромасажу, це чудово освіжає і дарує заряд бадьорості на весь день.

На острові Маврикій щорічно збираються не тільки ті туристи, які віддають перевагу приємно і безтурботно провести час, а й любителі активно відпочинку. Тому Маврикій став улюбленим місцем для плавців, альпіністів, яхтсменів, аквалангістів, водних лижників, рибалок, любителів гольфу і навіть філателістів.

Сьогодні замовити тур на Маврикій може кожен бажаючий. Доступні ціни, високий рівень обслуговування в місцевих готелях викликають тільки позитивні емоції у вдячних туристів.

На острові Маврикій немає «високих» або «низьких» сезонів. Будь-яка пора року на казковому острові по-своєму прекрасно. Літні місяці достатньо спекотні. Цей період прекрасно підійде для любителів серфінгу. У період грудень-березень на острові сама чиста і прозора вода. Це прекрасна можливість для вдалого занурення з аквалангом. Підводна флора і фауна просто вражає своєю насиченістю, різноманітністю риб і рослин.

Острів Маврикій - відпочинок на Маврикії

Дуже велика кількість туристів прагнуть відзначити Новий рік та Різдвяні свята на острові Маврикій. Денна температура в цей час не піднімається вище 25oC, а клімат стає м’яким і приємним.

Насолоджуючись погойдуванням на хвилях нескінченного Індійського океану в гармонії із подувом легкого тропічного вітерцю, ви зрозумієте, що таке справжня насолода від відпочинку. Бронзовий загар і відмінний настрій стануть підтвердженням того.

Tagged ,