Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

КУБА (Cuba) відпочинок на Кубі

КУБА – незважаючи на те, що ця країна є 105 за величиною у світі, вона все ж є в списку серед найбільш пізнаваних країн. Більшість зможе згадати фрески Че Гевари, допотопний американський б’юік, веселих життєрадісних хлопців з банго, старих чоловіків які грають в доміно і покурюють великі кубінські сигари на фоні старих, комуністичних міських пейзажів. Куба це країна яка завжди йде проти течії. Всі деталі які ми бачимо коли згадуємо або уявляємо Кубу є невід’ємною частиною її краси і таємничості.

Куба - Че Гевара

Якщо ви задумались про подорож до Куби ви повинні пам’ятати, що подорож до куби вимагає не тільки паспорт, гроші і хороший міцний рюкзак, але і гнучкості, творчості, терпіння і доброго почуття гумору. Якщо ви будете вміти розмовляти іспанською це буде великою перевагою, хоча це не є обов’язковою умовою, це дозволить Вам подорожувати далі й глибше, ніж середньо статистичному туристу а також дозволить вам сутєво заощадити на витратах під час подорожі.

Куба (Cuba) – острівна держава, що розташована в північній частині Карибського моря між Північною і Південною Америкою. Теріторія Кубінсьої держави дорівнює 111 км?. Острів свободи (неофіційна назва Куби) є найбільшим з островів в Карибському басейні.
- Основна мова испанська, хоча в туристичній зоні розмовляють англійською, німецькою та італійською мовами.
- Час відстає від українського на 7 годин, а в літку на 8 тому для тим, хто вирушає на відпочинок на Кубі потрібно пам’ятати про час необхідний на адаптацію.
- Столиця країни Гавана в якій проживає близько 2 млн. чоловік. Загальна кількісь населення країни нараховує приблизно 11 млн.
- Основною валютою є кубінський песо (CUP). Небхідно уточнити про те, що з місцевою валютою є нюанси про які потрібно знати. На теперішній час в країні є два різновиди песо. Неконвертований песо – для розрахунку між місцевим населенням у середині країни та Конвертований кубінський песо (CUC) – для розрахунків з туристами.

Завдяки історичним особливостям і складному етнічному складу на Кубі сформувався унікальний та неповторний світ зі своїм особливим і неповторним стилем життя, почуттям гумору, транспортом, коктелями, сигарами і різними стилями музики.

Багато з нас мріє викурити найкращю в світі сигуру, на одному з прикрасніших пляжів у світі, насолодитись дайкірі (алкогольний коктель) в улюбленому барі Хіменгуея, погодувати з рук величезну ягуану і обов’язково сфотографуватись під партретом Че Гевари. Щоб відчути це вам необхідно поїхати у туристичну подорож на Кубу.

Лише на Кубі можна спробувати справжнього міцного кубінського рому. Вважають, що саме його багато століть тому пили справжні пірати Карибського моря. Відчути себе піратом який підкою моря і прироборкує стихії природи ви можите саме на Кубі.

Відпочинок на Кубі.
Туристів, що приїзджають на острів чекають також неповторні враження від унікальних історічних пам’яток, неймовірно прекрасні білі піщані пляжі та розкішна тропічна природа. Тут також знайдуть чим зайнятись любителі походити по стежках, екстремали і ті, хто любить займатись спостереженнями за тропічною флорою і фауною.

Куба - Відпочинок на Кубі

Тури на Кубу пропонують багато туристичних компаній і популярність їх зростає. Ви можите вибрати відпочинкові тури в розкішних готелях на узбережжі Карибського моря з чудовими пляжами або екскурсійні тури на Кубу. Розкішні готелі Куби запропонують вам широкий спектр різноманітних послуг для повноцінного відпочинку.

Клімат на Кубі є субтропічним з м’якими північно-західними вітрами. Потрібно пам’ятати, що сезон дощів триває з травня по жовтень, а сухий зимовий сезон – з листопада по квітень. Середня температура в липні – серпні досягає 27,4°C, а в лютому – 22,2°C.

Для того, щоб відвідати Кубу в період свят, ви повинні знати найважливіші з них:

4 лютого – Свято збору грейпфруктів.
28 лютого – Міжнародний фестиваль кубинських сигар.
3 липня – Свято вогнів. Танцювальні і вогняні шоу.
14 червня – День народження Ернесто Че Гевари.
26 липня – День початку національного повстання.
13 серпня – День народження Фіделя Кастро.
10 жовтня – Річниця початку війни за незалежність.
1 грудня – Міжнародний фестиваль латиноамериканського кіно.
25 грудня – Католицьке Різдво.

Фотографії Куба (Cuba)

Tagged , ,