Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

Україна потрапила в десятку найдешевших країн для відпочинку

Вийшла у світ книга “Кращі подорожі”, в якій опубліковано рейтинг найбільш економних місць для туристів. У цьому списку Україну потрапила в першу десятку. Лідирують у ньому – Бангладеш і Нікарагуа.
Найекономнішим варіантом автори книги “Кращі подорожі” назвали Бангладеш. Другим за дешевизні туристичним маршрутом нового року визнана Республіка Нікарагуа. Замикає трійку місто Вашингтон.
На четвертій сходинці в рейтингу значиться Париж. На п’ятій – Намібія, слідом йдуть Філіппіни, Аргентина і Неаполь. Україна зайняла дев’яте місце, а замикає список Сирія.

“Нікарагуа одна з небагатьох країн Центральної Америки, де за 15 доларів на день можна насолодитися природою і культурою, позасмагати в гамаку на маїсових островах (Islas del Maнz), послухати живу музику в колоніальних містах Леон і Гранада, забратися на вершини вулканів … “, – повідомляє путівник.

Крім того, видавництво помістило Леон у список міст, які обов’язково слід відвідати. “Дуже важливо, щоб Нікарагуа здобула популярність на міжнародному рівні як нове, цікаве і пізнавальне напрям”, – заявив директор з маркетингу Міністерства туризму Нікарагуа Хуліо Віде.

Він повідомив, що цього року на просування туристичних можливостей Нікарагуа на міжнародному рівні буде виділено 3,2 мільйона доларів. Гроші будуть направлені на участь делегацій Нікарагуа в міжнародних туристичних виставках, у виданні рекламних матеріалів і путівників тощо

Стратегічною метою масштабної програми з реклами Нікарагуа має стати збільшення в поточному році на 7,9% туристичного потоку і на 6% доходів від туріндустрії в порівнянні з 2010 роком. У минулому році Нікарагуа відвідало 1,017 мільйона туристів, що на 8,5% більше, ніж у 2009 році.

Tagged