Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

Discover Ukraine на виставці UITT 2011

Вперше в рамках 17-ї Міжнародної туристичної виставки UITT 2011 «Україна – подорожі та туризм» 23-25 березня 2011 року буде представлена спеціалізована експозиція національних операторів Україні, цілком присвячена внутрішньому туризму в Україну. DISCOVER UKRAINE – Так називається спільний проект організатора виставки UITT 2011 компанії ДП «Прем’єр Експо» та офіційного партнера заходу – Ради з питань туризму і курортів.

«Плануючи експозиції національних туристичних операторів, ми демонструємо можливості і все розмаїття туристичного потенціалу нашої країни. Наша мета – надати можливість презентувати свій туристичний продукт як найбільшим столичним туроператорам, так і невеликим туристичним агентствам з областей України. Ми хочемо показати світу, що Україна – це і з дитинства знайомий Крим, і каштани на Хрещатику, це мальовничі гірськолижні курорти Карпат і кав’ярні історичного Львова, це Потьомкінські сходи в Одесі і олімпійський стадіон «Шахтар» у Донецьку, це і історичні пам’ятники і природні заповідники, національні парки, гори, морське узбережжя. Ми впевнені, що DISCOVER UKRAINE ще раз доведе: Україна є чим пишатися », – відзначає комерційний директор« Прем’єр Експо »Ірина Коршуненко.
В експозиції DISCOVER UKRAINE беруть участь представники різних регіонів України – від Карпат до Криму. Об’єднує їх одне: всі програми популяризують національний туризм.

Для довідки. У Міжнародній туристичній виставці UITT 2010 брали участь 648 компаній, які представляли 51 країну і напрямок, у тому числі 5 нових (Абу-Дабі, Азербайджан, Маврикій, Реюньон і ПАР). Загальна площа виставки склала 10 490 кв. м, за 3 дні її відвідали понад 17 300 фахівців галузі.