Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

БОЛГАРІЯ – Тури в Болгарію – Відпочинок в Болгарії

Відпочити недорого, але без шкоди для здоров’я і по максимуму відчутти новизну і захоплення від країни – розумне бажання будь-якого туриста. Від великої кількості пропозицій розбігаються очі, але самий веселий, і разом з тим звичний відпочинок пропонує одна невелика, але багата природою, пляжами і пам’ятками країна. Це наша стара знайома – Болгарія, а відпочинок в Болгарії здавна славиться своєю різноманітністю, комфортом і цікавою туристичної програмою.

Тури в Болгарію недорогі, але повністю відповідають всім стандартам, щодо готельної сфери, сервісу, достатку розваг і інших нюансів. А можна заощадити ще більше, купивши гарячі тури в Болгарію а гроші що залишились витратити на більш цікаву туристичну програму.

Пляжні курорти Болгарії користуються заслуженою повагою у мандрівників. Кілометри чистого піску, лежаки і парасольки, прибережні ресторани та бари, але головне – чорноморське узбережжя з помірно прохолодною водою – ось складові болгарського успіху.

Екологічний відпочинок в Болгарії – це мережа гірських стежок і доріжок, що проходять через галявини, це національні заповідники, де ростуть рідкісні види рослин, дерев, це дубові гаї, долини і гірські ущелини і багато іншого. Все це можна досліджувати як пішки, так і на велосипеді, або осідлати скакуна і відправитися в захоплюючу верхову прогулянку. А можна зробити незабутню сафарі на джипі. Чисті річки та озера Болгарії також підходять і для пересічних прогулянок, і для пляжних забав.

Тим, хто придбав тури в Болгарію саме заради пляжного відпочинку, варто приготуватися до каскаду занять, яким тут віддаються з ранку і до самого вечора. Серфінг, віндсерфінг, параглайдинг, водні лижі, катамарани, човни, катери, повітряні змії, на яких також можна покататися по воді, чекають сміливих і спортивних. Але особливо гарні тут снорклінг і дайвінг, а в околицях завжди знайдеться пара десятків затонулих шхун.

Великою популярністю у прибулих на тури в Болгарію користуються морські прогулянки, з палуби розкішної яхти або невеликого катера місцевість постає зовсім в іншому світлі: сонце світить яскравіше, гріє сильніше, а задоволення множиться в арифметичній прогресії. Вечорами з гавані відправляються цілі армади піратських шхун з веселими натовпами приїжджих, гримить музика і стартують божевільні вечірки.

Екскурсійний відпочинок в  Болгарії також багатогранний. У ньому знайшлося місце і древнім церквам з унікальними фресками, мозаїками, вітражами, скульптурою і безцінними іконами, написаними візантійськими майстрами. І середньовічним фортецям, що бачили і роки мусульманського панування, і слов’янське вплив. І гарним будівлям і палацам, зведеним в різні часи. Собор Олександра Невського у Софії вражає величчю й розмахом, з яким побудований, йому вторить архітектура церкви Святого Георгія – що є найстаршою православною св’ятинею в болгарській столиці Софії.

тури в болгарію

Приклад архітектурного могутності країни ховається і у стінах колишньої королівської резиденції, оформленої не тільки за всіма канонами розкоші, а й високого смаку і стилю. Поки екскурсійні тури в Болгарію протікають своєю чергою, ви можете неспішно познайомитися з церквою Сорока Великомучеників, пройтися по Мосту бажань.

Особливою пошаною у мандрівників користуються всілякі ремісничі містечка, виставки та ярмарки, де можна познайомитися з прикладним мистецтвом та старовинними ремеслами держави, які й сьогодні підтримують дух великої культури.

Який би відпочинок в Болгарії не зацікавив вас, ви ніколи не поїдете з країни, будучи розчарованими, хіба, що засмученими, що відпустка так швидко закінчився. Гарного вам відпочинку!