Туристичний путівник
Подорожуй навколо світу

Що взяти в автобусний тур?

Різноманітні туристичні агенції пропонують широкий спектр різних автобусних турів, як по Україні, так і за кордоном. У такого роду подорожах, як правило, основна частина часу проводиться саме в автобусі.

Готелі в таких поїздках передбачені, але тільки для того, щоб переночувати. Тому, для того, щоб автобусний тур став захоплюючою подорожжю, а не справжніми тортурами, необхідно дотримуватися кількох правил.

Я думаю, не варто акцентувати увагу на взуття. Все і так чудово розуміють, що на подібних заходах доречна тільки зручна і практичне взуття, бажано дві пари, а про шпильках потрібно забути. А ось крем для ніг, з охолоджуючим ефектом, стане просто незамінним помічником після захоплюючих, але піших прогулянок від однієї пам’ятки до іншої.

Сонячні окуляри і складаний парасолька також знадобляться, тому що не знаєш чим тебе зустріне наступний місто. Навіть якщо всю дорогу світило сонечко, якраз в місці висадки може полити дощ.

Збираючи валізу в дорогу, слід врахувати той факт, що одяг знадобиться тільки така, яка не вимагає прасування, зручна і практична. До того ж, не забувайте про те, що після декількох часових переїздів в автобусі, навряд чи комусь з нас захочеться з’явитися на людях в “пожувати” костюмчику. Тому пара джинсів і футболок стане незамінним помічником у поїздці.

Не забудьте взяти з собою і теплу кофту, тому що навіть укупі з сонцем вітер буває дуже навіть пронизливим. Варто подбати і про так званої ручної поклажі, яку ви візьмете з собою в салон автобуса. Туди слід покласти все найнеобхідніше – засоби особистої гігієни, фрукти для перекусів, а також візьміть що-небудь з домашньої аптечки, в дорозі всяке буває.

При бажанні можна взяти і подушечку під шию, теплий плед і плеєр. Не випускайте з рук фотоапарат, так як красиві місця можуть зустрічатися досить часто, і не завжди там, де передбачена зупинка. Тому деякі фотографії доведеться робити прямо з вікна автобуса. Не забувайте про те, що в Європі розетки європейські, тому при необхідності візьміть перехідники для техніки.

Не варто брати з собою дітей до 14 років, тому що автобусний тур буде для них виснажливим. Як організувати відпочинок з дитиною варто почитати в розділі подорожей готових відповідей на питання.

Що взяти в автобусний тур?

Дотримуючись цих правил, ви зможете зробити автобусний тур максимально комфортним.

Tagged ,